Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Amica |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SIS 112 STW |
kW 2x; alebo Auto Bridge 18 x 36 cm (3 kW)Indukčná zóna Booster 16 cm 1,2 / 1,4 kW 1xHlboký plech na pečenie 1xRošt 1xRozmery:Výška: 85 cmŠírka: 50 cmHĺbka: 60 cm
12 599 Kč
včetně DPH 21%441 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Bílá |
| Barva rukojeti | Bílá |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Umístění ovládání | Front / Top front |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | |
| Úložný prostor | |
| Umístění skladovací přihrádky | Spodek |
| Varná deska | |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Výkon varné zóny 1 | 2000 W |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3000 W |
| Průměr varné zóny 1 | 210 mm |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Typ varné zóny 2 | Malý |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 1400 W |
| Průměr varné zóny 2 | 160 mm |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Typ varné zóny 3 | Pravidelný |
| Výkon varné zóny 3 | 1500 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 2500 W |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Typ varné zóny 4 | Pravidelný |
| Výkon varné zóny 4 | 1500 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 2500 W |
| Průměr varné zóny 4 | 180 mm |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Funkce Boost | |
| Počet varných zón s funkcí boost | 4 |
| Trouba | |
|---|---|
| Velikost trouby | Střední |
| Počet pecí | 1 |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Umístění trouby | Spodek |
| Čistá kapacita trouby | 65 l |
| Funkce grilování | |
| Výkon grilu | 1500 W |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Počet skleněných dveřních panelů | 3 |
| Chladné dveře | |
| Skleněný průzor | |
| Teleskopické police | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Rychlé zahřátí | |
| Spodní tepelný výkon | 1100 W |
| Vrchní tepelný výkon | 900 W |
| Jednoduché čištění (trouba) | |
| Ergonomie | |
| Časovač trouby | |
| Typ časovače trouby | Digitální |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Příkon (elektřina) | 11000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 400 V |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 95,1 |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,99 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,78 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |